مدار چاپی - سفارش و ساخت مدار چاپی | آریا مدار ارجمند
سفارش برد مدار چاپی
امتیاز دهید :

سفارش برد مدار چاپی

برد مدار چاپی یا مدار چاپی Printed Circuit Board با حروف اختصاری PCB نیز شناخته می شود یکی از مهمترین اتصالات در قطعات الکترونیکی محسوب می شود. برد مدار چاپی از قطعات متعددی تشکیل می گردد که با توجه به نوع استفاده از آنها می تواند متغییر باشد.آریا مدار با تیمی قدرتمند، متشکل از مهندسان برق و الکترونیک، رباتیک، برنامه نویسان و... توانست به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان بردهای مدار چاپی در ایران تبدیل شود. امکان سفارش مدار چاپی کاملا آنلاین در وب سایت پیش رو وجود دارد و عواملی چون کیفیت قطعات استفاده شده و قطعه تحویلی، سرعت بسیار بالا در برآورد قیمت سفارش، تولید سریع، مرجوعیت کالا در صورت وجود هرگونه ایراد احتمالی، پاسخ دهی حضوری، تلفنی و آنلاین به سوالات برخی از مزایای سفارش آنلاین مدار چاپی به آریا مدار است.

 

سفارش برد مدار چاپی آریامدار

مراحل سفارش مدار چاپی آریا مدار

همانطور که اشاره شد تمامی مراحل ثبت سفارش مدارهای چاپی در آریا مدار به صورت آنلاین است اما می توان این مراحل را به چند بخش اصلی تقسیم نمود که عبارت اند از: دریافت سفارش و بررسی، طراحی شماتیک سفارش، انتخاب قطعات مناسب، طراحی PCB، نمونه سازی اولیه، تست برهای مدار چاپی و عیب یابی دقیق، تولید برد و ارسال سفارش.

طراحی مدار چاپی

پس از ثبت سفارش، مهندسان تیم آریا مدار سفارش را بررسی کرده و بهترین مسیر و را برای رساندن شما به قطعه مورد نظر انتخاب می نمایند.

انتخاب قطعات مدار چاپی

هر مدار چاپی با در نظر گرفتن نوع عملکرد نیاز به قطعات خاصی دارد که در این مرحله قطعات مناسب انتخاب می شوند که تاثیری مستقیم هم بر قیمت برد مدار چاپی سفارشی خواهد داشت.

طراحی pcb مدار چاپی

در این قسمت مهمترین نکته در نظر گرفتن اولویت های سفارش دهنده است به این معنا که با توجه به اولویت کیفیت، قیمت، زمان و... اقدام به طراحی pcb می گردد.

ساخت نمونه برد مدار چاپی

نمونه سازی در مرحله بعد از تامین قطعات انجام شده و مونتاژ شروع می شود. در آریا مدار تمامی این مراحل به صورت اتومات انجام می گردد.

تست و عیب یابی مدار چاپی

در آریا مدار، بردها چندین بار عیب یابی می شوند که یکی از آنها پس از ساخت نمونه می باشد. اگر تجربه استفاده از بردهای آریا مدار را داشته باشید از کیفیت و عدم وجود عیب در مدارها مطمئن خواهید بود.

تولید برد مدار چاپی

پس از تست و اطمینان از کارکرد درست قطعات، آریا مدار امکان تولید انبوه مدارهای چاپی را دارد و به تعداد سفارش مدارها تولید می گردند.

 

برد مدار چاپی

قیمت سفارش برد مدار چاپی آریا مدار

یکی از سوالات متداول شما عزیزان در رابطه با قیمت مدارهای چاپی است. حتما می دانید که بردها نیاز به قیمت گذاری دارند زیرا کاربرد، قطعات لازم و... آنها با یکدیگر متفاوت می باشد. از این روی در صورت ثبت سفارش به هر برندی نیاز به قیمت گذاری روی سفارش مخصوص شماست. ما در آریا مدار ظرف یک روزکاری قیمت ها را در اختیار شما قرار می دهیم و همواره پاسخ گوی سوالات شما در این رابطه هستیم. توجه داشته باشید که تعیین قیمت سفارش برد مدار چاپی پروسه ای زمان بر است و ما توانستیم این مدت را به کمترین میزان برسانیم و حتی بسیاری از سفارشات در زمانی کمتر از مورد ذکر شده در اختیار شما قرار داده می شوند. توصیه می کنیم که اگر در جستجوی مدار چاپی ارزان نیز هستید، شانس خود را در آریا مدار امتحان کنید تا یکبار برای همیشه کیفیت را در این محصول مشاهده نمایید.

مزایای سفارش برد مدار چاپی از آریا مدار

برخی از مزایای بردهای مدار چاپی تولیدی آریا مدار را در این قسمت مرور می کنیم:
تنوع بالا در پوشش نهایی مدار چاپی (شامل هات ایر و...)
امکان سفارش از انواع پی بی سی مانند دولایه متالیزه و...
تنوع گسترده در رنگامیزی سولدرها
مجهز به انواع برش ها
دوام بالای مدارهای آریا مدار
مونتاژ سریع و دقیق
هزینه و قیمت مناسب
تولید کاملا مکانیزه
نظارت تیم مهندسی خبره
کادر کارشناسان و امور مشتریان بسیار فعال
تولید مستقیم و بی واسطه
حمل و نقل سریع
امکان روئیت آنلاین مراحل سفارش
دسترسی به سوابق مالی هر فرد سفارش دهنده
ارسال پیام مستقیم به سفارش دهنده
آخرین مقالاتارسال نظر
مهراد 4 سال قبل
لغو
پاسخ
0-

مقاله خوبی بود ممنون

مدیر سایت 4 سال قبل
1-

از نظر شما متشکریم